Mistrovství republiky 2011

V pátek 24.6. jsme začali bojovat o medaile z mistrovství republiky. Do nedělních finalových jízd se prosadilo pět našich posádek. Třetí místa na Mistrovství republiky žactva obsadili: na skifu mladších žákyň 11let  BÁRA Jandová,skif mladších žákyň 12let IVANA Kašková,dvojskif mladších žáků PETR Bláha a HONZA Leško. Druhé místo na skifu mladších žáků:PAVEL Jarý,dvojskif mladších žákyň IVANA Kašková a BÁRA Trávníčková. Finále B vyhrála a celkově 7místo na skifu mladších žákyň obsadila Bára T. Na skifu mladších žáků obsadil Jan L. 10místo. Dvojskif mladších žáků Pavel Jarý,David Švob 8.místo. A dorostenec Honza Kučera v konkurenci 48skifařů dovesloval na 12místě. Jménem výboru děkuji trenérkám MARKÉTĚ  Loulové(žakyně) a MARCELE  Koštial Šterclové(žáci).fotohttp://vko1883.rajce.idnes.cz/Mistrovstvi_republiky_zactva_a_dorostu_2011/