Ohlédnutí za vábením

V rámci lounského vábení proběhla akce T-Mobile dračí lodě. Na startu se postavilo devět posádek a posádka Black Jack KOVO PB ukázala, že trenink dělá mistra.

 T-MOBILE DRAČÍ LODĚ 2022

 T-MOBILE DRAČÍ LODĚ 2022 je závod smíšených posádek. Maximální počet pádlujících členů posádky je 16. V každé posádce musí startovat alespoň 4 ženy. Pokud nebude toto pravidlo splněno, může dojít k vyloučení ze závodu nebočíst dále..

Mistrovství světa ve veslování do 19 a 23 let

O obrovskou senzaci se postarala posadka párové čtyřky juniorů, v italském Varese vybojovali zlato a tím i titul mistrů světa! Posádce Tomáš Panchártek, Kryštof Janáč, Jakub Sprinzl a Ondřej Pecival gratulujeme. Naše svěřenkyně Kamila Krpcováčíst dále..

WORLD ROWING UNDER 19 & UNDER 23 CHAMPIONSHIPS

Ve čtvrtek 28.7. startuje v 10:15 Kamča na osmě!! Sledovat a fandit můžete na přiloženém odkaze. https://worldrowing.com/event/2022-world-rowing-under-19-under-23-championships

Mistrovství ČR mladšího a staršího žactva 2022

Velká gratulace patří čtyřce párové s kormidelníkem žákyň starších, která v nervy drásajícím závodě dojela na sdíleném třetím místě! Cílová kamera, která měří s přesností tisíciny vteřiny, nedokázala rozhodnout o třetím místě. Holky se tedyčíst dále..

MISTROVSTVÍ OBLASTI LABE 2022

Víkndové Mistrovství oblasti Labe znamenalo nejen zmeření sil klubů z měst, které mají nejčastěni v názvu „něco nad Labem“, ale i tak velkou výpravu, že loděnice vypadala jako loňské regály s moukou. Jak je vidětčíst dále..