Mistrovství české republiky

Fantastickou sezónu korunovaly mladší žákyně na MČR, kde získaly dva tituly mistryň republiky. Již v pátek se začalo závodit v Račicích v Labe aréně. Sítem rozjížděk se probojoval dvojskif Nicol Schořová a Tereza Schořová dočíst dále..

Mistrovství Labe

Pět titulů Mistra Labe a jedno druhé místo přivezli veslaři VKO Louny. Nejlépe se vedlo skupině mladších žaček, které vyhrály párovou čtyřku a dvojskif. Druhý dvojskif dojel na pátém místě a na skifu byla Nicolčíst dále..

T-MOBILE DRAČÍ LODĚ 2024

Vážení sportovní přátelé, jako každý rok si Vás dovolujeme pozvat na tradiční závody T-Mobile Dračích lodí, které pořádá Veslařský klub Ohře Louny dne 10.08.2024 na řece Ohři v Lounech. Stejně jako loňský rok platí, žečíst dále..

Primátorky

Historický úspěch mladších žákyň ve společenství s Lysou nad Labem, které vyhrály párovou osmu. Velká gratulace trenérce Lucii Nipauerové a holkám Nikolce, Terce Schořové, Elen Hotmarové a Aničce Nipauerové.

Lysá nad Labem

Lounští veslaři rýžovali zlato u Lysé nad Labem. Na mistrovské vlně se svezly především dívčí posádky, které sbíraly medaile, kde se jen dalo. Výsledky Sobota 4xjky,ž: Lucka+Pardubice+Nymburk – 1. 2xžkym: Anička+Elen – 2. , Nikča+Terkačíst dále..

Ústí nad Labem

V Ústí zářila Nicol Schořová. Vyhrála na skifu, se sestrou dvakrát na dvojskifu, a na párové čtyřce dojely holky Nicol S., Tereza S., Anička N. a Elen H. na krásném druhém místě. Další medailový úspěchčíst dále..