Mezinárodní regata ve Villachu

Adam Perout zářil na mezinárodní regatě ve Villachu. Vyhrál párovku a dvojskifa. Dvojskifa jel ve společenství s Roudnickým Tomášem Bradáčem a párovku s Ústím. Regaty se zúčastnil také Jirka Smetana. Ten jel dvojskifa také sčíst dále..

Roudnické sprinty

Na Roudnických sprintech opět zvítězila Nicol Schořová a Markéta Wainerová na skifech. Na dvojskifu vyhrál Adam Perout s Roudnici a vyhrál i čtyřku ve společenství s Ústím

Objednané oblečení k odběru

Prosíme všechny, kteří si objednali oblečení ku příležitosti oslav 140let založení klubu, můžete si své objednávky vyzvednout. Platbu můžete poslat předem na učet předsedy: 296544305/0300, nebo zaplatit při převzetí přímo v klubu. Ceny: Mikina  900,-číst dále..

Mezinárodní regata v Litoměřicích

Na Labi vyhrály sestry Schořovy na dvojskifu. Na dvojskifu vyhráli také ve společenstvích Kateřina Wainerová a Adam Perout. Adam dokázal vyhrát i na skifu a toho též vyhrála Markéta Wainerová.

Probíhají stavební práce

Ahoj, vzhledem k probíhajícím stavebním pracím, je klub pro volnočasove aktivity do 31.8.2023 uzavřen.

Mistrovství světa juniorů

Ve čtvrtek startuje Mistrovství světa juniorů. Kamila krpcová strokuje osmu juniorek. Sledovat a fandit můžete na olympijské veslařské dráze nebo viz odkaz. Start rozjížďky je ve čtvrtek 12:39. https://worldrowing.com/event/2023-world-rowing-under-19-championships/  

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VE VESLOVÁNÍ

První prázdninový víkend se jelo v Račicích MČR dorostenců, juniorů a seniorů. Ve všech kategorijích jsem měli zastoupení a přivezli jsme tři medaile. V dorostencích vybojoval Adam Perout dvě bonzové medaile. Na dvojskifu s Roudnickýmčíst dále..