Dva víkendy a 11 vítězství

Dva víkendy po sobě závodili veslaři na Labi. V Ústí na Labem se podařilo zvítězit čtyřikrát a v Lysé sedmkrát. Nejčastější medailistkou byla Markéta Wainerová, která vyhrála pětkrát. (všechny závody které jela)

Mezinárodní regata v Mnichově

Kamča opět září v barvách reprezentace. Na mezinárodní regatě v Mnichově vyhrála finále C na 4- a na osmě dojela na 4. místě. Na obou lodích vesluje Kamča na postu veslovodky, tedy štroka.

MČR dlouhé tratě Hořín

V pátek 7.4. proběhlo Mistrovství republiky na dlouhé dráze. Mezi juniorkami skončila Kamila Krpcová na 11.místě, junior Jiří Smetana dojel na 35.místě a dorostenec Adam Perout skončil na 29.místě. Pouze výsledek Kamily zajištuje postup načíst dále..

Pozvánka za kulturou

Lounští veslaři nežijí jen sportem. Kdo si bude chtít užít i trochu kultury, může vyrazit za kapelou FUNKUS. 1.4.2023 od 19:00 na Červeňáku, nebo v pátek 7. dubna 2023 V 19:00 až 21:30 na Smíchovskéčíst dále..

Mistrovství ČR na Trenažéru 22-23

V sobotu proběhlo MČR na trenažéru. V dorostencich Adam zlepšil svůj osobák. To samé se povedlo i Kamče, ale její osobák stačil až na páté místo, celkově pak v českém poháru vybojovala druhé místo. Výborněčíst dále..

Brigáda 25. března od 9:00

Brigáda 25. března od 9:00, po roce opět dlouho očekávaná akce. Zase dáme loděnici do kupy. Ti kteří loni propásli svou možnost zúčastnit se nyní mohou napravit. Bohatý prgram slibuje spoustu zábavy, živou muziku ačíst dále..