MČR Sprint a resty z republiky

V uplynulém týdnu se v Račicích konalo MČR Sprint, kde se naše posádky umístily na: 2. místo 1xjky – Krpcova Kamila 3. místo 2xm  – Bláha Petr, Kučera Jan V Račicích se také dojížděly restyčíst dále..

BeachSprint MOST

Pro zobrazeni otevřete přispěvek. Rozpis a starovni listina v ZDE

55. Polabský pohár

5x vítězství na Polabském poháru v Brandýse nad Labem 4- jky: SVOBODOVÁ Andrea (BOHM) – KUBÁTOVÁ Sofie (BOHM) – KRPCOVÁ Kamila – BIELECKÁ Amálie 4x- jky: SVOBODOVÁ Andrea (BOHM) – KUBÁTOVÁ Sofie (BOHM) – KRPCOVÁčíst dále..

Roudnické sprinty

Roudnické sprinty se nesly na vlně vítězství a i staré páky ukázaly, že na to pořád mají. Místa 2x jky: BIELECKÁ Amálie – KRPCOVÁ Kamila 1x jk: KRPCOVÁ Kamila 2- m: BLÁHA Petr – NOVÁKčíst dále..

Soustředění

Deset dní si veslaři VKO užívali Jižních Čech, kde závodili na třech regatách Chalupa cup, Beach sprint a Třeboňska regata. Získali mnoho medailí, nejvíce Jiří Smetana. Když se nezávodilo, tak trénovali a podnikali výlety načíst dále..

Ohlédnutí za vábením

V rámci lounského vábení proběhla akce T-Mobile dračí lodě. Na startu se postavilo devět posádek a posádka Black Jack KOVO PB ukázala, že trenink dělá mistra.

 T-MOBILE DRAČÍ LODĚ 2022

 T-MOBILE DRAČÍ LODĚ 2022 je závod smíšených posádek. Maximální počet pádlujících členů posádky je 16. V každé posádce musí startovat alespoň 4 ženy. Pokud nebude toto pravidlo splněno, může dojít k vyloučení ze závodu nebočíst dále..